Shega Trans ofron mundësi punësimi për studentët e FEUT, të cilët janë në përfundim të studimeve ose i kanë përfunduar ato për pozicionin:
  • Specialist për shitje dhe organizim të transportit ndërkombëtar 
Procedura e aplikimit:
Ju lutemi, për të aplikuar dërgoni CV-në tuaj në adresën e e-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo. me subjekt: Kërkesë për punësim/specialist transporti
Klikoni për më tepër:
Copyright © 2023 Fakulteti i Ekonomisë, Universiteti i Tiranës. Të gjitha të drejtat e rezervuara.